גורדן

כששבוע הסטייל נחשף בקולקציות ההנעלה של גורדן של האביב, נקודה אחת בטוחה: עמום פשוט לא חותך אותו. עקבי לאורך כל הסנדלים וסגנונות עקבים גבוהים, מעצבים באביב הזה השפיעו בכל מקום ממקומות אקזוטיים ועד אלמנטים של בניין. ניטים, סוגרים, שרוכים ורצועות הם רק חלק מהמידע הבלתי מוגבל שנחשב בסגנונות הנעליים העכשוויים הללו. מה שהרבה יותר טוב הוא שבניגוד לדפוסי הנעלה מסוימים, אלה הם הרבה יותר בצד הפונקציונלי. בנוסף, הדוגמאות נפוצות כל כך עד שהן מוצעות כנעליים איכותיות ובמחירים.

עורות טבעיים של זוחלים הם חלק עצום מקולקציות פריסת הנעלה המובילות. אם כי בין אם זה עור טבעי אמיתי או לא, מה שחשוב יותר הוא הרלוונטיות של בחירת נעליים איכותיות. גם הנעלה חסכונית עשויה להיכנס לסיווגים הפעם. נסה להתרחק מההדפסים חסרי הטעם הנוספים או עורות הנחש המזויפים שמתפרקים לאחר לובש אותם. שרוכים ורצועות מוסיפים נופך מסקרן הן לעקבים והן לדירות בלרינה. קולקציית המגפיים הזולים של העונה חושפת משותף באורך, המועדף ביותר הוא לחלוטין על מגפי הברך. למרות שעקבים היו פעם היבט מבני של הנעלה, הם כיום סימן היכר. למרות המידע הכלכלי בעולם, המכירות של מגה-עקבים מרקיעות שחקים. תמצא גם כמה נעליים מקוונות “בשוליים על נעליים”, מה שמרמז שהעדיפות הן בנעליים והן במגפיים.

למרות שנראה כי נעל הבלט עבר את יומו, הוא זכה לאחרונה להחיות כדי להיות אמיתי במיוחד לצורתו בהשראתו. נעלי בית רוקדות, התגלמות נעלי הקז’ואל, מתחדשות שוב עם עניבות שרוכים ופרטים קטנים אחרים, מה שהופך את הנעליים הללו למועדפות בשנה ועוד פעם. הרשו לנו לא להזניח מסורת נוספת שתוקפת להלן: סנדל הגלדיאטורים. סנדלי רצועות אלה עדיין נטולי פחד, הם הנעלה השטוחה החיונית לתנאי מזג אוויר נעימים. כמו הרבה נעליים או נעליים למזג אוויר חם באינטרנט, אלה זמינים לקרסול, אמצע השוק או עד הברך. ניתן להשתמש בהם עם לבוש ומראה לא עמוס, במיוחד בולט על עור שחור.

הכל עניין של הנעלה של גורדן נעליים. גם אם אתה לא יכול לחשוב על משהו להשתמש בהם, כמה מהנעליים המוזלות הזמינות בתקופה זו מכילות פרטים למשוך תשומת לב בעצמך או בעיקר על הרגליים. בהסתכלות על הנעלה מקוונת, מומחים רבים יסכימו שהעיצובים של תקופה זו הם ההיפך ממינימליזם. אז בין אם את נותנת את בטחונך באביב בחזירי אדמה או כרכומים פורחים, בדוק את נעלי השמלה לנשים המוצעות העונה. הפרטים בצבעים עזים ועיצובי הרצועות יוציאו אותנו מחודשי החורף הקודמים הקודמים.